Cut a čisté finále v Indianapolis

30. září 2019 – Potvrzení cutu dvoumetrovým puttem na poslední jamce a nakonec dělené 47. místo. To je výsledek, který si Klára Spilková odváží z turnaje Indy Women In Tech Championship.

Pro 24letou profesionálku to byl teprve druhý start na LPGA po dvouměsíční přestávce, vynucené zdravotními problémy.
Členka globálního týmu KPMG a Czech Golf Teamu zahrála v Indianapolis celkově 3 pod par (72-72-73-68). Inkasovala 7380 dolarů a v žebříčku Race to CME Globe se dělí o 142. místo.
„Hrála jsem solidně. Bohužel jsem udělala trochu víc chyb ve druhém i třetím kole,“ hodnotila Klára Spilková svůj výkon na turnaji, který vyhrála Korejka Mi Jung Hur s 21 pod par.
„Při druhém kole hodně foukalo a byl to náročný den. Chyby na konci mě stály čtyři rány. Na osmnáctce jsem ale dala dvoumetrový putt do paru a zajistila si tak víkend, za což jsem moc vděčná,“ dodala hráčka.
Třetí kolo popsala jako „nahoru – dolů“ a to nejlepší přišlo ve finále. Čtyři birdie v čisté skórkartě. „Když jsem konečně eliminovala bogey, byl z toho solidní výsledek čtyři pod par,“ uzavřela hodnocení Klára Spilková, která z Indianapolis cestuje na další turnaj do Dallasu v Texasu.

Všechna práva vyhrazena © KLARA SPILKOVA LLC 2022.

 

Developed by NiteShift Stud.io